Full Details for Lot 78

Auction 761, Lot # 78

LUIS NISHIZAWA
(Estado de México, 1918 - Ciudad de México, 2014)

Sin título
Firmado y fechado 99
Grabado P / T
44 x 84 cm
Estimado $18,000-25,000